Büyükelçinin Özgeçmişi

Doğum yeri: Adana

Doğum tarihi: 10.10.1960

Medeni hali: evli ve iki çocuk

Yabancı diller: Almanca (çok iyi derecede), İngilizce (iyi derecede)

Mesleki Özgeçmiş Bilgileri:

1987 - 1990 Sosyal Pedagog, Rüsselsheim Belediyesi, Almanya

1990 - 1991 Yeşiller Partisi Almanya Teşkilatı Göç Politikası Danışmanı, Bonn, Almanya

1991 -1992 Birlik 90/Yeşiller Federal Parlamento Grubu Göç ve Sığınma Politikası

Danışmanı, Bonn, Almanya

1992 - 1998 Hessen Eyaleti Çevre, Enerji, Gençlik, Aile ve Sağlık Bakanlığı bünyesinde

Göçmenler ve Sığınmacılar Bürosu Müdürü

2004 - 2005 Tübitak Danışmanı, Ankara, Türkiye (Turbo-ppp Yöneticisi -Brüksel, Belçika)

2005 - 2007 Hessen Eyaleti AB Daimi Temsilciliği İçişleri Politikası Danışmanı, Brüksel,

Belçika

2007 - 2014 Özel Sektörde ve belediyelerde AB Danışmanı, Türkiye, KKTC ve Almanya

Siyasi Özgeçmiş Bilgileri:

1992 - 2000 Hessen Eyaleti Gross Gerau İl Genel Meclisi üyesi

1998- 2004 Avrupa Parlamentosu milletvekili

- İçişleri Komisyonu SPE Koordinatörü

- İçişleri Komisyonu AB Bütçesi Raportörü

- KPK Eş Başkan Yardımcısı

Pazartesi - Cuma

09:00 - 12:30 / 14:00 - 18:30

09:00 - 12:30 14:00-18:30
22.4.2019 22.4.2019 PASKALYA
1.5.2019 1.5.2019 İŞÇİ BAYRAMI
30.5.2019 30.5.2019 DİNİ BAYRAM
4.6.2019 4.6.2019 RAMAZAN BAYRAMININ 1. GÜNÜ
10.6.2019 10.6.2019 DİNİ BAYRAM
20.6.2019 20.6.2019 DİNİ BAYRAM
15.8.2019 15.8.2019 DİNİ BAYRAM
29.10.2019 29.10.2019 CUMHURİYET BAYRAMI
1.11.2019 1.11.2019 DİNİ TATİL
25.12.2019 26.12.2019 NOEL